Levnější volání, výhodné tarify a firemní volání zdarma

Jak to funguje

1) Nejrpve vyplníte jednoduchý formulář s Vašimi údaji na našich stránkách nákladomat.cz – zadávání poptávky je v současné době možné jen pro firmy, podnikatele a živnostníky (je nutné IČ)

2) Po zadání kontaktních údajů potvrdíte jejich správnost a přejdete na druhý krok - zadávání konkrétní poptávky

3) Nyní již můžete zadávat poptávku.

4) Při vytváření poptávky pakliže nemáte přehled o Vašich telekomunikačních potřebách, je dobré mít k ruce své faktury za telekomunikační služby


5) Vyplňování poptávky:


1. Nejprve zadáváte počet čísel, kterých se má nabídka týkat – čísla mohou být jednak již aktivní, jednak můžete chtít aktivaci nových čísel

2. Vyberete Vašeho současného operátora, V případě, že jsou čísla u různých operátorů, můžete toto specifikovat kliknutím na „podrobněji“, kde vyplňujete počet čísel u jednotlivých operátorů

3. Vyplňujete požadované služby – požadavky na služby mohou být vyplněny ve třech úrovních podle toho, jak moc do podrobna chcete zacházet. V první úrovni vyplňujete požadavky na služby pro každé číslo jednotlivě. Vyplníte počet požadovaných volných minut, počet požadovaných sms, mms, zda požadujete internet v mobilu či vnitropodnikové volání mezi čísly ve firmě zdarma.
Kliknutím na souhrnné se dostáváte do druhé úrovně zadávání, kdy pakliže se požadavky opakují pro více čísel, nemusíte tento požadavek zadávat pro každé číslo zvlášť, ale můžete zvolit počet opakování dané kombinace služeb. Kliknutím na podrobněji se dostáváte do třetí úrovně, kde můžete specifikovat strukturu hovorů a sms co do zasotupení jednotlivých operátorů.

4. Na závěr můžete vyplnit doplňující informace – zda požadujete zvýhodněné telefony (v případě, že ne, tak můžete dosáhnout nižší ceny za volání), na jak dlouho si přejete uzavřít smlouvu (standardní nabídka bývá na 24 měsíců, ale Váš požadavek může být odlišný) a můžete i vyplnit předpokládaný termín začátku nové smlouvy o poskytování telekomunikačních služeb.

5. Na konec potvrdíte celý proces kliknutím na tlačítko „zadat poptávku“.

6. Na Vámi zadanou e-mailovou adresu Vám dorazí kopie zadané poptávky a odkaz na naše stránky nakladomat.cz, kde můžete vidět svou poptávku a její status.

6) Po vyplnění poptávky je Váš požadavek rozeslán jednotlivých operátorům, kteří vypracují své nabídky.

7) Po vytvoření každé jednotlivé nabídky Vám přijde oznamovací mail, který Vás informuje o této skutečnosti a po otevření odkazu z mailuse můžete na danou nabídku podívat.

8) Pakliže se Vám nabídka operátora bude líbit, stačí jednoduše ve svém poptávkovém prostředí vybrat danou nabídku kliknutím na „vybrat nabídku“, čímž dojde k poslání Vašich údajů a kontaktu na Vás vybranému operátorovi, který Vás bude následně kontaktovat ohledně dojednání detailů a případně doložení některých skutečností. Operátor Vás tak může požádat o doložení výpisu z obchodního rejstříku či jiných podkladů či může zažádat o povolení ke zjištění závazků Vaší společnosti.

9) Na základě Vašeho kontaktu s operátorem je následně vypracována smlouva, která je Vám zaslána k podpisu. Po jejím odeslání je následně celý proces potvrzen i v našem systému.

10) Na základě přijetí nabídky dle níž se zhotovuje smlouva s operátorem pak dochází k vystavení faktury za zprostředkovaní s naší provizí ve výši 10 % z celkové uspořené částky (viz Všeobecné obchodní podmínky nákladomat.cz)

UŠETŘETE Snižte své náklady

Jste živnostník, podnikatel nebo firma? Snižte své telefonní účty, nechte si vypracovat individuální nabídku od všech operátorů. Stačí jen pár minut a ušetříte až 70 %.Zadat poptávku Videonávod • Jak to funguje

  Nechte si vypracovat levnější nabídku na volání. Zadejte poptávku a operátoři vám vytvoří nabídku dle Vašich potřeb

  Více ...
 • Zadat poptávku

  Stačí pár minut a vyplnění formuláře v několika jednoduchých krocích a vše ostatní nechte na nás. Díky konkurenci operátorů dosáhnete lepších cen.

  Více ...
 • Co nabízíme

  Díky naší službě ušetříte čas, náklady a vše zvládnete od Vašeho počítače bez nutnosti absolvování nudných schůzek s operátory.

  Více ...
Jak dlouho to trvá Zadání poptávky Vypracování nabídky Vypracování smlouvy
Čas (obvyklá doba, pracovní dny) ~5 minut 1-3 dny 1-3 dny

Co Vám přinášíme

- nechte si vypracovat levnější nabídku na volání

- získejte levné volání

- možnost volat zdarma v rámci firmy

- zadejte poptávku a operátoři vám vytvoří nabídku dle Vašich potřeb

- díky konkurenci operátorů dosáhnete lepších cen a vyberete si tu nejlepší nabídku

- zvládnete to rychle, jednoduše a od Vašeho počítače

- ušetřete desítky procent proti standardním cenám

- šetřete svůj čas a peníze - nejlevnější volání, volání zdarma a mnoho dalšího

mobilní tarify

Neplaťte zbytečně tolik za telefony
Podívejte se, jak rychle dokážete s naší službou ušetřit desítky procent z Vašich telefonních účtů. Více...

menší účty za telefon

Zkroťte své telefonní účty
Podívejte se, co Vám služba nakladomat.cz nabízí.Více...